Haberler Dünya Kazan Biz Kepçe...

Kurumsal dergilerimizde müşterilerimizin kurumsal haberlerine, şirket ve çalışan başarılarına yer verdiğimiz kadar kişisel gelişim, sağlık gibi konuları, ünlülerle röportajları ve sanat haberlerini de sayfalarımıza taşıyor, ilginç seyahat destinasyonlarından gizli kalmış beldelere okurlarımıza gezi ve tatil fikirleri sunuyoruz.

Seyahat ve tatil yazılarımızda bazen tatillerimizde ya da gittiğimiz seyahatlerimizde (mesela ödül almak için) ziyaret ettiğimiz şehirlerden taze önerilere, bazen tarihe geçecek bir sergiden izlenimlere, bazen de o şehirle alakalı kimsenin bilmediği ama bilmek isteyeceği yeniliklere yer veriyoruz.

Kurumsal dergilerimizin içeriği gereğince Anadolu’yu baştan aşağı arşınlıyor, müşterilerimizin bize önerdiği bayilere, temsilci, tesis ve müdürlüklere ziyaretler organize ediyoruz. Gittiğimiz beldelerde bayi, tesis-müdürlük çalışanlarıyla yaptığımız röportajlar, çektiğimiz fotoğraflar dergilerimize renk katıyor. Müşterilerimiz de böylece tüm ekosistemlerine ulaşmış oluyor, kurumsal dergileri aracılığıyla şirket içi haberleşmelerine yeni bir boyut kazandırıyorlar.

Sihirli yapıları, sunakları, çeşmeleri, taş yollarıyla Milas’taki antik kent Labraunda’dan ülkemizin en güzel, en yeşil, en bakir köşelerinden Fırtına Vadisi’ne, dünyanın her yerinden turistlerin merakla ziyaret ettiği Kapadokya’dan geniş caddeleriyle Kars’a kadar Anadolu kazan biz kepçe…